Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
zondag 7 april 2019
dinsdag 9 april 2019
donderdag 11 april 2019
vrijdag 12 april 2019
zaterdag 13 april 2019
zondag 14 april 2019
dinsdag 16 april 2019
donderdag 18 april 2019
vrijdag 19 april 2019
zaterdag 20 april 2019
maandag 22 april 2019
dinsdag 23 april 2019
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Middag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:00ERESLOCH 1-SOMEREN-EIND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Middag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:00ERESLOCH 2-DE MAST 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00TOS BERGEIJK 5-ERESLOCH 1Gravel
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 31Stand
19:00ERESLOCH 1-ZANDLIGT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 31Stand
19:00TEGENBOSCH 1-ERESLOCH 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00FIDOTE 2-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 39Stand
19:00WETTENSEIND 1-ERESLOCH 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DAVID LLOYD-VELDHOVEN 1-ERESLOCH 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00ERESLOCH 2-DE GOUDHOEK 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ERESLOCH 7-DE KIENEHOEF 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ERESLOCH 5-DE MEIJVINK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00DE KIENEHOEF 6-ERESLOCH 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ERESLOCH 3-VALKENSWAARD 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00VOLLEY 5-ERESLOCH 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00ERESLOCH 1-DE STAP 1Roodzand Kunstgras