Competitie

oktober 2021

vrijdag 1 oktober 2021
zaterdag 2 oktober 2021
zondag 3 oktober 2021
dinsdag 5 oktober 2021
donderdag 7 oktober 2021
vrijdag 8 oktober 2021
zaterdag 9 oktober 2021
zondag 10 oktober 2021
dinsdag 12 oktober 2021
donderdag 14 oktober 2021
vrijdag 15 oktober 2021
zaterdag 16 oktober 2021
zondag 17 oktober 2021
dinsdag 19 oktober 2021
donderdag 21 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel Donderdag Middag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00BEST 2-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras
uitsluitend met pin betalen
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ERESLOCH 1-RIEL 3Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
vrijdag 22 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:00ERESLOCH 1-TOS BERGEIJK 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 47Stand
19:00TOS BERGEIJK 3-ERESLOCH 2Gravel
Baansoort gravel of smashcourt. Enkel betalen met Pin.
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00GENNEPER PARKEN 2-ERESLOCH 1Gravel
In de kantine kan niet met cash worden betaald.
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 68Stand
19:00ERESLOCH 1-FIDOTE 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00ERESLOCH 1-BOKT 2Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TOS BERGEIJK 2-ERESLOCH 4Gravel
Baansoort gravel of smashcourt. Enkel betalen met Pin.
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE KEMPHANEN 3-ERESLOCH 3Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00TEGENBOSCH 4-ERESLOCH 2Roodzand Kunstgras
Uitsluitend met pin betalen
 
KNLTB Competitie 2021 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 57Stand
19:00ERESLOCH 1-TOS BERGEIJK 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met pin worden betaald
 
KNLTB Competitie 2021 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ERESLOCH 1-BOKT 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met Pin worden betaald
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ERESLOCH 1-DE LISSEVOORT 2Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00ERESLOCH 2-DE LISSEVOORT 3Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Vrijdag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00VALKENSWAARD 7-ERESLOCH 3Kunstgras
zaterdag 23 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH) - 2e klasse - Afdeling 5Stand
10:00DE DOORNAKKERS 1-ERESLOCH 1Kunstgras
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
10:00DE HOGE HEIDE 6-ERESLOCH 3Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
11:00ERESLOCH 1-SHAILE 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
11:00ERESLOCH 1-BASTION BASELAAR 4Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
12:30ERESLOCH 2-OP DREEF 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Competitie 2021 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
12:30ERESLOCH 2-DE KORREL 4Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:30ERESLOCH 3-DE KIENEHOEF 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
13:00MIERLO 2-ERESLOCH 1Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
14:00ERESLOCH 1-GOIRLE 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
14:00BOEKEL 1-ERESLOCH 2Kunstgras
Betaling alleen mogelijk met PIN.
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
14:00BEST 3-ERESLOCH 2Kunstgras
zondag 24 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 46Stand
09:00MEERHOVEN 3-ERESLOCH 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 60Stand
09:00ERESLOCH 3-GENNEPER PARKEN 9Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 62Stand
09:00ERESLOCH 1-BOSHOVEN 2Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Competitie 2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
10:00DE STAP 1-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
12:00DE KORREL 2-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 26 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 10Stand
09:00ERESLOCH 1-GROOTVELD 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
donderdag 28 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel Donderdag Middag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00ERESLOCH 1-DE BRAKEN 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met Pin betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ERESLOCH 1-TECO 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
vrijdag 29 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 24Stand
19:00ERESLOCH 1-HEEZE 2Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 47Stand
19:00GENNEPER PARKEN 4-ERESLOCH 2Roodzand Kunstgras
In de kantine kan niet met cash worden betaald.
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00ERESLOCH 1-EECKENRODE 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 68Stand
19:00ERESLOCH 1-METZPOINT 3Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00MIERLO 2-ERESLOCH 1Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ERESLOCH 3-VALKENSWAARD 5Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DOMMELEN 3-ERESLOCH 4Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ERESLOCH 2-STEENSEL 2Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 57Stand
19:00`T ROOT 3-ERESLOCH 1Gravel
 
KNLTB Competitie 2021 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00TEGENBOSCH 1-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras
Uitsluitend met pin betalen
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00HILTEN 2-ERESLOCH 1
Er is de gehele avond 1 outdoor padelbaan ter beschikking
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00ERESLOCH 2-`T ROOT 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Vrijdag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00ERESLOCH 3-DE HELLEKENS 2Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
zaterdag 30 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
10:30DAVID LLOYD-VELDHOVEN 1-ERESLOCH 2Gravel
Bij slecht weer kan men gebruik maken van de binnenbanen, mits deze niet door leden van David Lloyd zijn gereserveerd. Binnen schoenen met gladde zool zijn verplicht . Geen zwarte zolen.
 
KNLTB Competitie 2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
11:00ERESLOCH 1-RODHE 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
11:00ERESLOCH 1-DE KREKEL 4Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Competitie 2021 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
12:00BLADEL 1-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
12:00VALKENSWAARD 1-ERESLOCH 2Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
12:30ERESLOCH 2-BAEXEM 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Padelcompetitie 2021 Padel Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
13:00ERESLOCH 3-BREAKPOINT `83-OSS 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN worden betaald
 
KNLTB Competitie 2021 Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH) - 2e klasse - Afdeling 5Stand
14:00VOLLEY 1-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Competitie 2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
14:00ERESLOCH 1-DE RAUWBRAKEN 1Roodzand Kunstgras
Er kan alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB Competitie 2021 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
14:00BOEKEL 2-ERESLOCH 3Kunstgras
Betaling alleen mogelijk met PIN.
zondag 31 oktober 2021
KNLTB Competitie 2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
10:00DE YPELAER-H`BEEK 3-ERESLOCH 1Roodzand Kunstgras