Contact & Route

Adres TV Eresloch

Mortel 6,

5521 TP Eersel

Tel. nr. 0497 - 519699

 

 

 

 

 

Mailadressen

Voorziter Jeroen Verrijdt voorzitter@eresloch.nl
Secretaris Carina van den Hurk secretaris@eresloch.nl
Penningmeester Jeroen Seuntiens penningmeester@eresloch.nl
Technische Commissie Thom Schiltmans tc@eresloch.nl
Activiteiten & Communicatie Natalie Buijs activiteiten@eresloch.nl
Jeugd Commissie Anjo Geomini jc@eresloch.nl
Accommodatie Anton van den Burg accommodatie@eresloch.nl
Horeca Ger Thijssen horeca@eresloch.nl

 

Lid worden: klik hier.

Vragen over de website: communicatie@eresloch.nl

 

Openingstijden paviljoen

De kantine van Eresloch wordt volledig gerund door vrijwilligers. Er wordt gestreefd om het paviljoen open te houden op weekdagen gedurende onderstaande tijdstippen:

maandag 10.30 - 11.30 19.30 - 23.30
dinsdag   19.30 - 23.30
woensdag 10.30 - 11.30 19.30 - 23.30
donderdag   19.30 - 23.30
vrijdag 10.30 - 11.30  

Tijdens toernooien, competities en/of andere activiteiten is de kantine ook op andere tijden geopend.