Bestuurs- en commissieleden gezocht

04 oktober 2022


Zou je iets meer willen betekenen voor de club naast alleen padellen en tennissen en genieten van de gezelligheid op ons park en in ons clubhuis?

Eresloch kan niet zonder vrijwilligers en vraagt jou of jij interesse hebt om een bepaalde functie te vervullen binnen onze vereniging. Uiteraard sta jij er niet alleen voor, maar kent iedere commissie diverse vrijwilligers die graag de handen uit de mouwen steken om iets moois neer te zetten op onze club. Anjo en Natalie gaan in februari 2023 helaas het bestuur verlaten. Dus op het gebied van communicatie en secretariaat zoeken we in ieder geval twee (of meer) enthousiastelingen.

Ook voor bardiensten in de piekuren en voor onderhoud van het park (beide tegen een vergoeding) worden helpende handjes enorm gewaardeerd.

Mail: [email protected] als je interesse hebt.

 

Nieuwscategorieën